BAYKAL MGH-3100-10
Năm sản xuất
1993
Tình trạng
Đã qua sử dụng
Vị trí
Rödermark Đức
Hydr. Kéo cắt BAYKAL MGH-3100-10
more Images
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
BAYKAL MGH-3100-10
Thông tin về máy móc
Tên máy:
Hydr. Kéo cắt
Nhà sản xuất:
BAYKAL
Mô hình:
MGH-3100-10
Số máy:
479
Năm sản xuất:
1993
Tình trạng:
tốt (đã qua sử dụng)
Giá & Vị trí
Vị trí:
Odenwaldstr. 63, 63322 Rödermark, Deutschland Đức
A13216354
Số tham chiếu:
Lg.-Nr. 22408
Cập nhật:
lần cuối vào ngày 04.02.2025
Mô tả
Offer 22408
Giedpspxmxcofx Acdst
Technical data:
- max working width 3050 mm - max cutting capacity St 40 10 mm
- throat 270 mm
- cutting angle °
- cutting gap adjustment by hand
- number of hydraulic hold-downs 16 pcs
- motorized backgauge 20 - 650 mm
- front angle fence + support arms
- number of strokes depending on cutting angle and cutting length 7 - 12 per/min
- hydraulic drive 400 V / 22 kW
- table height approx. 820 mm
- Space requirement incl. backgauge, without front support arms
- approx. W 3850 x H 2000 x D 2000 mm