Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Năm sản xuất
2024
Tình trạng
Mới
Vị trí
Bydgoszcz Ba Lan
CÓ SẴN máy chấn tôn 60x2100 DA-66T Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
more Images
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Thông tin về máy móc
Tên máy:
CÓ SẴN máy chấn tôn 60x2100 DA-66T
Nhà sản xuất:
Otinus
Mô hình:
PBO-2106-PRO DA-66T
Năm sản xuất:
2024
Tình trạng:
mới
Giá & Vị trí
Vị trí:
ul. Karola Szajnochy 11, 85-738 Bydgoszcz, Polska Ba Lan
Mô tả
Attention!! Special Offer!!
A part of our machines is available IMMEDIATELTY.
Hydraulic press brake PBO-2106-PRO DA-66T
Specifications
- Nominal bending force: 600 kN
- Motor power output: 5.5 kW
- Approach speed: 150 mm/s
- Bending speed: 10 mm/s
- Return speed: 130 mm/s
- Weight: 5400.0 kg
- Oil tank: 140 l
- Maximum bending length: 2100 mm
- Distance between side frames: 1600 mm
- Ram width: 1580 mm
- Table height: 880 mm
- Daylight: 475 mm
- Maximum stroke: 210 mm
- Table width: 60 mm
- Throat depth: 410 mm