We are offering this used DMG MORI DMC 850 V vertical machining center, year of manufacture 2016.
Model: DMC 850 V
Serial Number: 14575612604
Year of Manufacture: 2016
Maximum Spindle Speed: 14,000 rpm
Weight: 6,650 kg
Factory ID: 3351438
Connected Load: 18 kVA
Maximum Current Consumption: 26 A
Rated Current: 35 A
Short-Circuit Current: 0.35 kA
Maximum Voltage: 440 V
Rated Voltage: 400 ±10 V
Mains Frequency: 50 Hz
Control Voltage (AC): 230 V
Control Voltage (DC): 24 V
Gsdsy H Nb Dopfx Abaobl
If you have any questions or require further information, feel free to send us a message or call us.
Tin đăng này được dịch tự động. Có thể có lỗi dịch thuật.
Model: DMC 850 V
Serial Number: 14575612604
Year of Manufacture: 2016
Weight: 6,650 kg
Factory ID: 3351438
Connected Load: 18 kVA
Rated Current: 35 A
Short-Circuit Current: 0.35 kA
Maximum Voltage: 440 V
Rated Voltage: 400 ±10 V
Mains Frequency: 50 Hz
Control Voltage (AC): 230 V
Control Voltage (DC): 24 V
Gsdsy H Nb Dopfx Abaobl
Nhà cung cấp
Lưu ý: Đăng ký miễn phí hoặc đăng nhập, để truy cập tất cả thông tin.
Lần truy cập cuối: tuần trước
Đã đăng ký từ: 2026
1 Quảng cáo trực tuyến
Gửi yêu cầu
Điện thoại & Fax
+49 7171 ... quảng cáo
Những tin rao vặt này cũng có thể bạn quan tâm.
Quảng cáo nhỏ
Schwäbisch Gmünd
9.456 km
Trung tâm gia công toàn cầu
DMG MORIDMC850V
DMG MORIDMC850V
Quảng cáo nhỏ
Jünkerath
9.625 km
Máy phay
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V
Uttendorf
Trung tâm gia công CNC
DMG MORIDMC 850 V
DMG MORIDMC 850 V